Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Krytyczna decyzja online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Terroryzm to od wielu lat żywotne zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa. Poczynania złoczyńców niejednokrotnie stawały się także tematem filmów i seriali, których większość znajdziemy obecnie w bibliotekach serwisów streamingowych. Ich scenariusze opierają się zazwyczaj na próbie udaremnienia ataku. Nie inaczej jest w przypadku filmu pod tytułem „Krytyczna decyzja”.

Tytuł oryginalny: Executive Decision
Gatunek: Sensacyjny / Thriller
Reżyseria: Stuart Baird
Scenariusz: Jim Thomas / John Thomas
Rok produkcji: 1996
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Fabuła filmu pod tytułem „Krytyczna decyzja” opiera się na porwaniu przez arabską grupę terrorystyczną Boeinga 747. Na pokładzie samolotu znajduje się około 400 pasażerów i śmiercionośny gaz DZ-5, który może posłużyć do uśmiercenia milionów. Logiczną decyzją jest więc próba odbicia maszyny z rąk ekstremistów. Trzeba reagować szybko – dopóki samolot znajduje się nad oceanem. W przeciwnym razie konieczne może się okazać zestrzelenie maszyny. Całą akcją dowodzi pułkownik Austin Travic (Steven Seagal), którego pomocnikiem jest David Grant (Kurt Russell). Akcja odbicia maszyny zaplanowana jest w najmniejszych szczegółach i ma spore szanse na sukces. Wszystko zmienia się w momencie próby przedostania się na pokład maszyny. Od tej chwili czas tylko przyspiesza. Film obejrzeć można między innymi na iTunes i w serwisie Rakuten. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę.


Krytyczna decyzja – zwiastun

Obsada

Kurt Russell
Steven Seagal
Halle Berry
John Leguizamo
Oliver Platt
Joe Morton
David Suchet
BD Wong
Len Cariou
Whip Hubley
Andreas Katsulas
Mary Ellen Trainor
Marla Maples
J.T. Walsh
Ingo Neuhaus

Sprawdź również filmy Strażnicy Galaktyki vol. 2, Zielona szkoła i Kraina wielkiego nieba.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO