Miłość bywa toksyczna

Krew, pot i… kłamstwa – trzymający w napięciu thriller

Miłość nie zawsze dostarcza nam jedynie miłych uczuć i cudownych chwil. Czasem relacje bywają skomplikowane, toksyczne i wprowadzają do naszego życia sporo negatywnych emocji, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. Czasem przeradzają się też one w stan realnego zagrożenia – właśnie o takiej znajomości jest film „Krew, pot i… kłamstwa”.

Tytuł oryginalny: Blood, Sweat, and Lies
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Lane Shefter Bishop
Scenariusz:  Amanda Bermudez
Kraj: USA
Rok: 2018

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Krew, pot i… kłamstwa” jest Melissa. Młoda kobieta jest świeżo po rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem. Nic więc dziwnego, że próbuje ona za wszelką cenę odciąć się od przeszłości i wspomnieć. Jedna z jej przyjaciółek poleca jej siłownię – Melissa zaczyna więc przygodę w jednym z miejscowych klubów fitness. Szybko wpada w oko trenerowi personalnemu, który poświęca jej mnóstwo uwagi. Początkowo wydaje się, że dwójkę atrakcyjnych ludzi może połączyć coś więcej – Melissa przestaje jednak czuć się dobrze ze znajomością i próbuje ją zerwać. Wtedy okazuje się, że może być to bardzo trudne lub niemal niemożliwe. Film obejrzeć można za pośrednictwem serwisu TVP VOD. Poniżej natomiast możecie obejrzeć zwiastun i zapoznać się z obsadą filmu.


Krew, pot i… kłamstwa – zwiastun

Obsada

Hannah Barefoot - Melissa
Adam Huber - Trey
Matt Cedeño - Adam
Briana Lane - Leslie

Jesteście fanami trzymających w napięciu dreszczowców i thrillerów? Sprawdźcie koniecznie również filmy Klub Jimmy'ego, Taksówkarz i Uśpieni

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO