Gdzie obejrzeć

Tyler Rake: Ocalenie hitem Netflixa. Powstanie 2. część filmu akcji z Chrisem Hemsworthem Gdzie obejrzeć cały film

Film „Tyler Rake: Ocalenie” z Chrisem Hemsworthem w roli głównej, który 24 marca miał swoją premierę na platformie Netflix, okazał się prawdziwym sukcesem. Najnowsza produkcja braci Russo (twórców między innymi ostatnich odsłon serii „Avengers”) szybko stała się jednym z najchętniej oglądanych przez użytkowników Netflixa filmów. Szacuje się, że w ciągu czterech tygodni od premiery może on zostać obejrzany nawet przez 90 milionów widzów na całym świecie. Nie dziwi więc, że podjęto decyzję o stworzeniu kontynuacji tego głośnego filmu akcji.

Materiały prasowe

Tę informację potwierdził sam twórca filmu, Joe Russo.

Ruszają prace nad filmem

Niedawno Joe Russo udzielił wywiadu dla portalu Deadline, w którym wyznał, że prowadzona przez niego i jego brata firma AGBO podpisała właśnie kontrakt na stworzenie drugiej części filmu „Tyler Rake: Ocalenie”. Wiadomo już, że za scenariusz do nowej produkcji będzie odpowiadał Joe Russo. Prawdopodobnie nowy film, podobnie jak w przypadku pierwszej części, wyreżyseruje Sam Hangrave, a w roli głównej ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha. Wszystko się jednak ostatecznie wyjaśni, gdy twórcy będą mieli już gotowy scenariusz i będzie możliwe rozpoczęcie negocjacji w sprawie podpisania kontraktów. Ponieważ prace nad filmem znajdują się obecnie w fazie początkowej, nie znamy jeszcze szczegółów fabuły. Joe Russo mówił w wywiadzie:

Umowa na kolejną część została domknięta i jesteśmy w fazie tworzenia zamysłu na to, co film miałby przedstawiać. Na obecną chwilę nie zapewnimy, czy historia potoczy się do przodu, czy cofnie nas do poprzednich wydarzeń. Pierwszą część zakończyliśmy dość luźnym zakończeniem, co miało pozostawić widzów z wieloma pytaniami.

Niedługo zobaczymy więc, czy akcja drugiej części również będzie się rozgrywać w Bangladeszu. To właśnie tam w filmie „Tyler Rake: Ocalenie” grany przez Chrisa Hemswortha najemnik trafia w sam środek porachunków największych baronów narkotykowych i otrzymuje zadanie odbicia porwanego syna jednego z nich.


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Tyler Rake: Ocalenie hitem Netflixa. Powstanie 2. część filmu akcji z Chrisem Hemsworthem. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO