Niespodziewany obrót spraw

John Tucker musi odejść online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać?

Zawiść być może nie jest dobrą cechą – czasem to jednak tylko zemsta może dać nam ukojenie.  Jak ukarać kogoś za brak lojalności? Jak odegrać się za nieodwzajemnione uczucie? Klika przyjaciółek ma na to swój plan i zamierzają go zrealizować. Tak wygląda fabuła filmu „John Tucker musi odejść”.

Tytuł oryginalny: John Tucker Must Die
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Betty Thomas
Scenariusz: Jeff Lowell
Rok produkcji: 2006
Kraj: USA / Kanada

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film „John Tucker musi odejść” to typowy przedstawiciel komedii dla nastolatków, która rozgrywa się w realiach amerykańskiej szkoły średniej. To właśnie do tej placówki uczęszczają Heather, Carrie i Beth, które na co dzień nie mają ze sobą nic wspólnego. Dziewczyny łączy jednak jeden wróg – John Tucker. Młody mężczyzna jest najpopularniejszy w szkole i chętnie wykorzystuje swoją pozycję do flirtów i zabaw uczuciami dziewcząt. Wszystkie z wymienionych młodych kobiet zostały przez niego porzucone w ten sam sposób i zamierzają się zemścić. Ich przynętą i koniem trojańskim ma być zwykła i nierzucająca się w oczy Kate. Początkowo wszystko wydaje się iść zgodnie z planem – już wkrótce jednak może się okazać, że dziewczyny będą musiały zrewidować swoje plany. Jak potoczy się ich zemsta? Przekonać się o tym można za pośrednictwem serwisów Rakuten i iTunes. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji.


John Tucker musi odejść – zwiastun

Obsada

John Glover - Derek Mills
Scott Glenn - David Eckhart
Wayne Newton - August Gurino
Andrew McCarthy - Jerry Logan
Don Stark - Rodney
Janet Gunn - Chris Altman
Matthew Laurance - Eric Nichols
Antony Ponzini - Ernie
Peter Iacangelo - Al Chambers
Carl Ciarfalio - Thug

Jesteście miłośnikami dobrego humoru na ekranie? W takim razie sprawdźcie koniecznie filmy Dwoje do poprawki, Ostatni skaut i Podatek od Miłości.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO