Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Inicjały SG online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Czasem nasze życie wymyka nam się nieco spod kontroli. Wówczas samodzielnie nie jesteśmy w stanie nad nim zapanować i przywrócić się do porządku. Potrzebny jest wtedy bodziec (w formie wydarzenia lub osoby), który będzie potrafił zmienić nasze podejście. Czy jednak uda się to w przypadku bohatera filmu pod tytułem „Inicjały SG”?

Tytuł oryginalny: Initials S.G.
Gatunek: Komedia / Dramat
Twórcy: Rania Attieh, Daniel Garcia
Rok produkcji: 2019
Kraj: Argentyna / Liban / USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „” jest mieszkający w Buenos Aires Sergio, w którego rolę wcielił się Diego Peretti. Mężczyzna jest aktorem po czterdziestce, który grywa w filmach dla dorosłych i nie stroni od narkotyków, przygodnego seksu czy alkoholu. Sergio coraz częściej nie radzi też sobie z własnymi emocjami i nie potrafi kontrolować swoich poczynań. Pewnego dnia na jego życiowej drodze pojawia się Jane, w którą wcieliła się Julianne Nicholson. Kobieta jest zainteresowana mężczyzną – jednocześnie jest ona także producentką filmową i może mu pomóc stanąć życiowo na nogi. Czy jednak aktor jest w stanie wyrwać się ze swojego dotychczasowego życia? Przekonać się o tym mogą użytkownicy serwisów streamingowych HBO GO i Ipla. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Inicjały SG – zwiastun 

Obsada

Diego Peretti
Julianne Nicholson
Malena Sánchez
Francisco Lumerman
Daniel Fanego
Miriam Odorico  

Szukasz innych komedii? Polecamy filmy Ja cię kocham, a ty śpisz i Ten pierwszy raz.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO