Gdzie obejrzeć

Imperium robotów. Bunt człowieka (2014) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Imperium robotów. Bunt człowieka to film nakręcony w 2014 roku, którego data premiery światowej odbywała się 2014-10-18 r.
Jon Wright objął posadę dyrektora produkcji.
Budżet filmu wyniósł brak danych.

Podstawowe informacje o filmie:
Data premiery – 2015-07-31
Tytuł oryginalny – Robot Overlords
Kategoria filmu – Sci-fi i fantasy
Kategoria wiekowa – od 13 lat
Budżet filmu – brak danych

Dystrybutorem filmu jest – Kino Świat

Opis fabuły

W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor (Milo Parker), który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele postanawiają skorzystać z okazji i rzucić wyzwanie maszynom. Opuszczają miasto i wyruszają na poszukiwanie zaginionego ojca Seana – wojskowego pilota Danny’ego (Steven Mackintosh). Tropem bohaterów podąża diaboliczny Pan Smythe (Ben Kingsley) – zdrajca na usługach sztucznej inteligencji. Gdy wszystko wydaje się stracone, a pogoń jest tuż tuż, Sean odkrywa w sobie niezwykłą moc, która może zadecydować o wyniku nadchodzącej batalii ludzi z robotami.


Imperium robotów. Bunt człowieka obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Imperium robotów. Bunt człowieka ? Spawdzić obsadę filmu Imperium robotów. Bunt człowieka oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Imperium robotów. Bunt człowieka (2014) online. Pełna obsada filmu Imperium robotów. Bunt człowieka i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Imperium robotów. Bunt człowieka Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Ben Kingsley
Callan McAuliffe
Gillian Anderson

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO