Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Ikona online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Filmy dokumentalne i reportaże dotykają najróżniejszych tematów, zjawisk, miejsc i społeczności. Zrealizowane materiały bardzo chętnie wybierane są przez widzów, którzy uwielbiają poszerzać swoje horyzonty i po prostu wiedzieć więcej. Doskonałym przykładem takiego nietypowego i interesującego filmu dokumentalnego jest produkcja pod tytułem „Ikona”. 

Tytuł oryginalny: Ikona
Gatunek: Dokumentalny
Reżyseria: Wojciech Kasperski
Scenariusz: Wojciech Kasperski
Rok produkcji: 2016
Kraj: Polska

Materiały prasowe

Opis filmu

Pełnometrażowy film dokumentalny pod tytułem „Ikona” to poruszający obraz jednego ze szpitali psychiatrycznych na dalekiej Syberii. W ośrodku pracuje zaledwie kilka lekarzy i pielęgniarek, którzy poświęcili swoje życie na pomoc psychicznie chorym i zaburzonym. To pierwszy tego typu materiał o psychiatrycznej placówce medycznej na dalekim wschodzie. Widz ma okazję zobaczyć od środka „leczenie” najtrudniejszych przypadków. Okazuje się, że szpital jest rodzajem przechowalni dla wszelkiej maści wyrzutków społecznych – znaleźć w nim można ciężko psychicznie chorych pacjentów, seryjnych zabójców, zaburzonych nastolatków i starsze osoby, które borykają się z chorobą Alzheimera. Dokument obejrzeć można za pośrednictwem serwisu TVP VOD. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun nietypowej produkcji. 

Ikona - zwiastun

Sprawdź również filmy Fukushima, moja miłość, Miłość i śmierć w Wenecji i 28 pokoi hotelowych.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO