Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

I gramy daleje online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Utrata bliskiej osoby to zawsze osobista tragedia, która potrafi przytłoczyć i sprawić, że całe dotychczasowe życie obraca się w gruz. Motyw ten często pojawia się też w filmach i serialach – ich fabuła często jednak proponuje widzom inne, często niespodziewane, wydarzenia. Jedno z nich spotka niedługo bohaterkę filmu „I gramy dalej”. 

Tytuł oryginalny: Mighty Oak
Gatunek: Komedia / Dramat
Twórca: Sean McNamara
Rok premiery: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Życie Giny Jackson legło w gruzach, gdy jej brat i główny wokalista zespołu Army of Love, Vaughn, ginie w tragicznym wypadku. Kobieta w końcu jest jednak zmuszona do pogodzenia się ze stratą i prowadzi normalne życie – po dekadzie ma się to jednak zmienić. Dziesięć lat później w jej życiu pojawia się bowiem młody i niezwykle utalentowany gitarzysta Oak Scoggins. Stara się on przekonać główną bohaterką, że jest reinkarnacją tragicznie zmarłego przed laty Vaughna. Czy jednak tak jest w rzeczywistości? Przekonać się o tym mogą widzowie, którzy wybiorą to połączenie komedii i dramatu. Obejrzeć je można w internecie – w swojej ofercie film ma między innymi serwis iTunes, Chili i Player. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


I gramy dalej – zwiastun

Obsada

Janel Parrish
Alexa PenaVega
Carlos PenaVega
Tommy Ragen
Levi Dylan
Raven-Symoné
Ben Milliken
Nana Ghana
Linda Ardell Wendfeldt
Bill Lewis
Rodney Hicks
Gianna Harris
Nick Spano
Thomas Kasp
Emma Ragen
Marco Drapeau
Danny Ruiz
Theo Mitchell-Penner

Szukasz innych tegorocznych premier? Polecamy filmy Sekret bogini fortuny, Raz, jeszcze raz i Obraz pożądania

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Dobry


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO