Gdzie obejrzeć

Hyena online

Dzisiejszy świat jest bardzo dynamiczny i nie brakuje na nim ludzi, którzy bez wahania będą dążyć do jasno wyznaczonych przez siebie celów. Niektórzy z nich nie ugną się nawet przed moralnością i etyką. Takie nieczyste zagrywki mogą mieć miejsce chociażby w świecie prawników – właśnie o tym jest serial „Hyena”. Który obejrzeć można na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: Hyena
Gatunek: Dramat
Kraj: Korea Południowa
Rok: 2020

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

W świecie prawników nie ma miejsca na miękką grę. Serial „Hyena” doskonale to pokazuje i sprawia, że intrygi prawniczego życia stają się bliskie także samemu widzowi. Głównymi bohaterami serialu jest dwójka koreańskich prawników, których klientami są między innymi grube ryby lokalnego biznesu. Prawnicy walczą ze sobą i nie cofną się do użycia nawet najbardziej pokrętnych intryg. Oboje charakteryzuje ogromna inteligencja, spryt i umiejętność reagowania na zmieniające się realia. Serial może przywodzić na myśl chociażby inne show z Netfliksa – „W garniturach”. Świetnie będą się więc przy nim bawić miłośnicy intryg i szybkiej zmiany akcji. Cały pierwszy sezon show obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę południowokoreańskiego dramatu. 


Hyena gdzie obejrzeć za darmo lektor pl, opinie, obsada, Netflix, CDA

Gdzie obejrzeć cały film Hyena ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Hyena oraz filmy i seriale podobne do Hyena online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Hyena online. Pełna obsada filmu Hyena. Film Hyena gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Hyena Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Hyena a także poznać podobne filmy do Hyena oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Hyena znajdziesz poniżej

Hyena – zwiastun

Obsada

Ju Ji-hoon
Kim Hye-soo
Lee Kyung-young
Kim Ho-jung
Song Young-gyu
Jun Suk-ho
Hyun Bong-sik
Park Se-jin

Jesteś fanem mocnego kina i dramatów? Szukasz ciekawej propozuycji na wieczór i obejrzałeś już serial Hyena? Polecamy również filmy Podaj mi dłoń, Turysta i Jonathan.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Starsze artykuły

SkinsKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO