Gdzie obejrzeć

Głosy ze ściany online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Ostatnie lata przyniosły wiele superprodukcji, które stały się międzynarodowymi hitami. Jedną z nich jest z pewnością serialGra o tron”, którego gwiazdą była między innymi Emilia Clarke. Nic więc dziwnego, że filmy z udziałem urodziwej aktorki cieszą się nie mniejszą popularnością. Jedną z nich jest film „Głos ze ściany”. 

Tytuł oryginalny: Voice from the Stone
Gatunek: Dramat / Thriller
Reżyseria: Eric D. Howell
Scenariusz: Andrew Shaw
Rok produkcji: 2017
Kraj: USA

Materiały prasowe

Opis filmu

Fabuła filmu „Głos ze ściany” opiera się na powieści pod tytułem „Le Voce Della Pietra”, której autorem jest Silvio Raffo. Główną bohaterką jest pielęgniarka Verena, w którą wciela się wspomniana wcześniej Emilia Clarke. Zostaje ona przydzielona do opieki nad małym chłopcem, Jakobem. Chłopiec nie mówi od śmierci matki i podejrzewa się u niego zaburzenia na tle emocjonalnym. Verena wprowadza się do posiadłości ojca chłopca i szybko odkrywa, że problem jest znacznie poważniejszy. Okazuje się bowiem, że chłopcem zawładnęły ciemne moce, które związane są z zabytkowym domostwem. Pielęgniarka musi teraz stawić czoła nadprzyrodzonym siłom – jej celem jest oswobodzenie Jakoba spod wpływu groźnego uroku. Film dostępny jest na kilku serwisach vod – znajdziemy go między innymi na Netfliksie, Chili, Ipli i Play Now. Poniżej natomiast obejrzeć możecie zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji. 


Głosy ze ściany obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Głosy ze ściany ? Spawdzić obsadę filmu Głosy ze ściany oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Głosy ze ściany online. Pełna obsada filmu Głosy ze ściany i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Głosy ze ściany Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Głos ze ściany – zwiastun

Obsada

Marton Csokas - Klaus
Emilia Clarke - Verena
Caterina Murino - Malvina
Kate Linder – Stasza pani
Lisa Gastoni - Lilia
Remo Girone - Alessio
Giampiero Judica - Ojciec Carlotty
Edward Dring - Jakob
Nicole Cadeddu - Carlotta

Szukasz innych dramatów? Sprawdź filmy Czarna Wenus, 500 dni miłości i Zakochany Goethe.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO