Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Film „Scooby-Doo” będzie dostępny na VOD. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć film online? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Epidemia zupełnie pokrzyżowała plany branży rozrywkowej. Wszelkie instytucje kultury, w tym kina, zostały zamknięte do odwołania, a twórcy filmów i seriali musieli zawiesić prace na planie. Żeby uniknąć wielkich strat finansowych, część wytwórni podjęła decyzję o przełożeniu premier kinowych na odległe terminy, albo o przyspieszeniu ich w internecie. Postąpiono już w ten sposób między innymi z filmami „Trolle 2” i „Naprzód”, które są już dostępne na platformach streamingowych. Okazuje się, że podobnie stanie się z najnowszym filmem animowanym „Scooby-Doo” od wytwórni Warner Bros.

Materiały prasowe

Film „Scooby-Doo” miał wejść do kin w maju. Kinowa premiera filmu została jednak odwołana i film ostatecznie pojawi się na VOD już 15 maja 2020 roku. Film będzie początkowo dostępny na platformach stramingowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na razie nie podano jeszcze daty premiery filmu z polskim dubbingiem w Polsce.

Śledztwo, jakiego jeszcze nie było

Film „Scooby-Doo” jest pierwszą kinową animacją, która opowiada o przygodach słynnej paczki przyjaciół z Kudłatym i Scooby’m na czele. Film przedstawi historię najbardziej zawiłego śledztwa, z jakim Tajemnicza Spółka kiedykolwiek miała do czynienia. Velma, Dafne, Fred, Kudłaty i Scooby będą musieli powstrzymać złoczyńcę, który zamierza uwolnić z zaświatów potężnego i niebezpiecznego psa Cerbera. W trakcie ratowania świata przed zagładą, przyjaciele będą odkrywać pewne ważne sekrety z przeszłości. Widzowie poznają więc początki wieloletniej przyjaźni Kudłatego i Scooby’ego, a także dowiedzą się, jakie jest prawdziwe przeznaczenie tego mocno tchórzliwego psa-detektywa. Okaże się, że przekroczy ono zupełnie najśmielsze oczekiwania.


Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO