Rozpoczęto wstępne prace

„Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” - powstanie 2. część filmu!

Film „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” to najnowsza pełnometrażowa produkcja, która powstała w ramach uniwersum „Szybkich i wściekłych”. Okazał się on wielkim sukcesem finansowym i zebrał na całym świecie blisko 759 mln dolarów. Teraz wszystko wskazuje na to, że studio Universal Pictures zamierza kontynuować przygody bohaterów w kolejnej części. Informację tę potwierdził w ostatnim czasie gwiazdor filmu, Dwayne Johnson, podczas tak zwanego Q&A, które przeprowadził w mediach społecznościowych. Aktor zdradził, że właśnie trwają wstępne prace nad drugą częścią „Hobbsa i Shawa”, które są prowadzone zdalnie:

Pracujemy nad nowym filmem, nad kolejną częścią przygód Hobbsa i Shawa, jestem naprawdę podekscytowany. (…) Musimy tylko zastanowić się, w jakim kierunku należy poprowadzić tę historię.

youtube.pl

Ponieważ nowy projekt jest dopiero w fazie początkowej, a także z powodu epidemii koronawirusa na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać powstania nowej produkcji.

O czym była pierwsza część?

Film „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” przedstawia historię Hobbsa, granego przez Dwayne Johnsona i Shawa, w którego wcielił się Jason Statham. Pierwszy z nich jest lojalnym agentem Ochrony Służb Dyplomatycznych, a drugi byłym pracownikiem elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, który mówiąc delikatnie – znalazł się na marginesie społecznym. Obaj od pewnego czasu walczą ze sobą na słowa i czyny. Ich prywatna wojna zmienia się jednak, gdy cybernetyczny anarchista Brixton przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, za pomocą której zamierza unicestwić całą ludzkość. Dwaj mężczyźni postanawiają więc połączyć swoje siły, żeby pokonać nadchodzące zagrożenie. Pierwsza część filmu zakończyła się w taki sposób, że stworzenie jego kontynuacji nie powinna sprawić twórcom najmniejszego problemu.
Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO