Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Czarny księżyc online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Magia to motyw, który bardzo często pojawia się w filmach i serialach. Fantastyczne stwory i władanie potężnymi czarami przewijają się w niejednej produkcji. Także w 2020 roku pojawiło się kilka dzieł, w których magia odgrywa główną rolę. Jednym z nich jest włoski serial pod tytułem „Czarny księżyc”.

Tytuł oryginalny: Luna Nera
Gatunek: Dramat / Fantasy
Reżyseria: Francesca Comencini / Susanna Nicchiarelli / Paola Randi
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe

Opis serialu

Serial fantasy pod tytułem „Czarny księżyc” zabiera nas do XVII-wiecznych Włoch. W kraju nadal spotkać można czarodziejów i osoby parające się magią. Nie mogą się one jednak czuć bezpiecznie i muszą mierzyć się ze swoim niełatwym przeznaczeniem. To właśnie w takich realiach przyszło żyć nastoletniej położnej, która właśnie przeżywa swoją pierwszą miłość. Musi ona jednak wybrać między uczuciem i tajemniczym przeznaczeniem. Kostiumowy serial sprawnie łączy gatunki dramatu i fantasy. We włoskiej produkcji wystąpili między innymi Nathan Macchioni, Nina Fotaras i Federica Fracassi. Jak potoczą się losy młodej kobiety? Którą z życiowych dróg zdecyduje się podążać? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę włoskiego dramatu. 


Czarny księżyc – zwiastun

Obsada

Nathan Macchioni - Adriano
Filippo Scotti - Spirto
Nina Fotaras - Ade
Federica Fracassi - Janara
Manuela Mandracchia - Tebe
Astrid Meloni - Amelia
Paolo Bernardini - Marzio Oreggi

Sprawdź również filmy Mary Poppins powraca, Chłopcy z Chatham i Ojciec chrzestny III.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO