Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Cheer online - gdzie oglądać? Opis serialu, zwiastun, fabuła, sezony Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Zapewne niejednokrotnie w amerykańskich filmach i serialach widzieliście występy cheerleaderek, które dopingowały swój zespół. Najczęściej związane są one z drużynami szkolnymi i uniwersyteckimi. Niewiele osób wie, że tego typu występy to nie tylko rozrywka i dobra zabawa – dowodem na to może być dokumentalna produkcja „Cheer”. 

Tytuł oryginalny: Cheer
Gatunek: Dokumentalny / Sportowy
Premiera: 2020
Kraj: USA
Dostępny na: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Serial dokumentalny „Cheer” to zupełnie nowe spojrzenie na cheerleaderki. Widzowie przenoszą się do Navarro College w mieście Corsicana (Teksas, USA). Wszystko kręci się wokół krajowych mistrzostw cheerleaderek – zawodów, które mogą przynieść szkole piętnaste o 2000 roku mistrzostwo. Trenerką dziewcząt jest Monika Aldama, która doskonale zdaje sobie sprawę, że doping to nie tylko rozrywka i dobra zabawa. Sześć odcinków serialu pokazuje zmaganie z własnymi słabościami, przełamywanie własnych barier i kompleksów, ciężkie treningi, obciążenie psychiczne i ogromne wyrzeczenia zawodniczek. Wszystko to ma przełożyć się na końcowy sukces całego zespołu. Czy to się uda? Możecie przekonać się za pośrednictwem Netflixa. Poniżej zaś możecie obejrzeć zwiastun tego nietypowego filmu dokumentalnego. 

Cheer - zwiastun


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO