Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Były lokator online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Życie nie zawsze układa się po naszej myśli. Nawet najlepszym i najbardziej zdeterminowanym może powinąć się noga. Nie wszyscy jednak są w stanie pogodzić się z negatywnym stanem rzeczy. Doprowadzić to może do wielu skrajnych sytuacji, które z kolei skończyć się mogą tragedią. Przedstawiamy hiszpański psychologiczny thriller pod tytułem „Były lokator”.

Tytuł oryginalny: Hogar
Gatunek: Thriller
Reżyseria: David Pastor / Àlex Pastor
Scenariusz: David Pastor / Àlex Pastor
Rok produkcji: 2020
Kraj: Hiszpania

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „Były lokator” jest Javier (w tej roli Javier Gutiérrez). Mężczyzna jest jednym z najlepszych speców od marketingu i prowadził wiele kampanii reklamowych wiodących hiszpańskich marek. Poznajemy go jednak jako bezrobotnego mężczyznę, który uczęszcza na różnego rodzaju kursy – mają one zwiększyć jego atrakcyjność na rynku pracy. Javier przegrywa jednak rywalizację z młodszymi i bardziej dynamicznymi przedstawicielami swojego fachu. W związku z utratą źródła dochodu on i jego rodzina muszą zmienić miejsce zamieszkania i obniżyć swój standard życia. Javier nie zamierza się jednak poddawać i knuje pewną mroczną intrygę. Mężczyzna znajduje klucze do swojego poprzedniego mieszkania i pod nieobecność nowych właścicieli zaczyna ingerować w ich życie. Jak to się zakończy? Jak daleko posunie się sfrustrowany marketingowiec? Przekonać się o tym możecie na Netfliksie. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tego hiszpańskiego thrillera.


Były lokator – zwiastun

Obsada

Javier Gutiérrez
Mario Casas
Bruna Cusí
Ruth Díaz
Iris Vallés Torres
Cristian Muñoz
David Ramírez
David Selvas
David Verdaguer
Vicky Luengo
Raül Ferre
Ernesto Collado
Yaneys Cabrera
Eli Iranzo
Júlia Molins

Sprawdź również filmy Auta 3, Jak ukraść psa i Herkules.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO