Trafiła kosa na kamień

Bumerang – komedia romantyczna sprzed lat

Świat jest pełen bawidamków i podrywaczy, którzy specjalizują się w zdobywaniu sympatii przedstawicielek płci pięknej. Zdarza się jednak, że ich wyrachowanie i charakter zostają wykorzystane przeciwko nim. Kobiety potrafią kokietować i być szalenie niedostępne. Przekona się o tym bohater komedii romantycznej „Bumerang”. 

Tytuł oryginalny: Boomerang
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Reginald Hudlin
Scenariusz: Barry W. Blaustein / David Sheffield
Kraj: USA
Rok: 1992

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Bumerang” jest Marcus Graham, w którego rolę wcielił się Eddy Murphy. Mężczyzna jest szefem agencji reklamowej i świetnie odnajduje się w roli bawidamka i podrywacza. Jego zamiłowanie do kobiet sprawia, że zaniedbuje on swoją pracę i wkrótce musi odnaleźć się w całkowicie nowej rzeczywistości. Firma Marcusa zostaje przejęta przez konkurencję – na jego drodze pojawia się zaś niezwykle atrakcyjna Jacqueline, która od razu wpada mu w oko. Wydaje się, że nowo poznana kobieta jest jego ideałem – przysłowiowa kosa trafia jednak na kamień. Jacqueline traktuje mężczyzn przedmiotowo i nie przejmuje się ich uczuciami – doprowadza to do przezabawnych sytuacji i potrafi rozbawić widza do łez. Film obecnie dostępny jest na platformie VOD Chili. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę.


Bumerang – zwiastun

Obsada 

Eddie Murphy - Marcus Graham
Robin Givens - Jacqueline
Halle Berry - Angela
Martin Lawrence - Tyler
David Alan Grier - Gerard Jackson|
Grace Jones - Strangé
Geoffrey Holder - Nelson
Eartha Kitt - Lady Eloise
Chris Rock - Bony T
Tisha Campbell-Martin - Yvonne
Lela Rochon - Christie
John Canada Terrell - Todd

Jesteście fanami dobrego humoru i filmów komediowych? W takim razie sprawdźcie koniecznie "Dzień dobry, kocham cię", "Miłość, szamargd i krokodyl" oraz "Złe mamuśki".

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO