Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Abou Leila online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Traumatyczne wydarzenia, strach i chęć wyrwania się często są powodami do zmiany miejsca swojego pobytu. Stawiane przed samym sobą cele sprawiają, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, które jednak mogą nam pozwolić na uzyskanie wewnętrznego spokoju. To właśnie tego ostatniego brakuje bohaterom filmu „Abou Leila”.

Tytuł oryginalny: Abou Leila
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Amin Sidi-Boumedine
Scenariusz: Amin Sidi-Boumedine
Rok produkcji: 2019
Kraj: Francja / Algieria 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównymi bohaterami filmu „Abou Leila” są S. i Lotfi, dwaj mężczyźni i przyjaciele z dzieciństwa, którzy w 1994 roku decydują się na bardzo odważny krok. Decydują się oni na podróż z północy Algierii na południe kraju. Ma to być swoista ucieczka od nękanego zamachami terrorystycznymi regionu. Ich celem jest odnalezienie pewnego zamachowca. Ich wyjazd ma stać się swoistą terapią, która pozwoli uratować coraz gorsze psychiczne zdrowie S. Mężczyźni trafiają jednak ciągle na sceny śmierci i brutalności, które jeszcze pogłębiają psychozę jednego z nich. Przestaje on powoli odróżnić rzeczywistość od majaków, które niemal nieustannie wytwarza jego jaźń. Jak potoczą się ich losy? Czy uda im się odnaleźć wewnętrzną równowagę? Czy ich podróż przyniesie oczekiwane skutki? Przekonać się o tym można za pośrednictwem HBO GO. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę tego francusko-algierskiego dramatu.


Abou Leila – zwiastun

Obsada

Slimane Benouari
Lyes Salem
Azouz Abdelkader
Fouad Megiraga
Meryem Medjkane
Hocine Mokhtar

Sprawdź również filmy Drużyna potępionych, Czym chata bogata! i After.Life.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO